Jūsų fotografė
Kontaktai

Kontaktai

Fotografija – mano aistra, mano darbas ir mano laisvalaikis. Labiausiai mėgstu džiaugtis Jūsų mažųjų vaikyste – fotografuoti krikšto šventes, vardynas, gimtadienius, darželių išleistuves, pirmąsias komunijas. Paėmus fotoaparatą į rankas atrodo lyg pradedu regėti pasaulį visiškai kitomis akimis ir tai noriu perteikti ir padovanoti Jums.
Jūsų vestuvėse, krikšto šventėse, gimtadieniuose ar darbo vakarėliuose aš būsiu tas nematomas žmogus, kuris “pagaus” jus besijuokiančius iki pilvo skaudėjimo, susigraudinusius nuo labai gražios kalbos ar apsidžiaugusius iki ausų nuo netikėtos staigmenos.
Kiekvieną sezoną taip pat kviečiu į temines fotosesijas gryname ore vienam ar šeimai – pavasarį fotosesija su alyvų žiedais, vasarą – fotosesija pievose tarp aguonų, kviečių, rugių laukuose, ežeruose. Rudenį – fotosesijos su krentančiais auksiniais lapais ir žiemą – fotosesija sniego karalystėje.

NORI UŽSIREZERVUOTI FOTOSESIJĄ?

Kviečiu skambinti ir pasišnekėti apie savo planuojamą šventę išsamiau telefono numeriu +37061812228 arba rašyti el. paštu aiste.kancauskaite@gmail.com


Paslaugos.lt