30 atsakymų į aktualiausius klausimus apie verslo pristatymą FB, Instagrame ir Youtube! 

Nemokamas vebinaras jau rugsėjo 23 d. 19:00

Kaip netyčia nepaslėpti savo verslo socialiniuose tinkluose 2020-aisiais?

Karštis lauke pasibaigė, tačiau internete - tik prasideda. Per šią, kiek kitokią nei įprastos vasarą internetas spėjo pasikeisti ne vieną ir ne du kartus. Facebook'as - iš pagrindų pakeitė savo veidą, padidino ir pakeitė įrankius, naudojamus verslo pristatymuose, Youtube ir Instagrame 2020-aisiais visiškai pasikeitė tendencijos, o ir žmonių norai, poreikiai bei pomėgiai.

Šio semi-interaktyvaus vebinaro metu atsakysiu net į 30 aktualiausių klausimų apie verslo pristatymą Facebook, Instagrame ir Youtube. 

 

Savo klausimus rašyk renginio diskusijoje, siųsk asmenine žinute arba klausimą palik registracijos formoje, o išsamų ir koncentruotą atsakymą išgirsk NEMOKAMO vebinaro metu. 

 

Nebijok - nebus vien tik sausa teorija - jei dalyvavai mano birželio mėnesio vebinare, žinai, jog jis kaip ir praėjes bus spalvingas ir įdomus.

Person%20Holding%20Smartphone_edited.jpg
Pocket%20Watch_edited.jpg
Graphic Design Workspace
DSC_5557-1.jpg

Pasitinkame pagal grožį - palydime pagal protą.

Mano aistra ir darbas - vizualinis grožis. Jau nuo pat 2009 metų kuriu įvairius plakatus, vizitines korteles, skrajutes ir kitus įvairius spausdinius bei internetui skirtus vizualinius failus. Domiuosi ekologija, kelionėmis, mokslu visą gyvenimą ir užsiimu fotografija. Nuo 2015 metų aktyviai fotografuoju renginius, vakarėlius, produktus ir žinoma, žmones.

2020-aisiais startuoju su nauja programa-mokymais norintiems išsiskirti socialiniuose tinkluose ir savo produktą ar paslaugą padaryti matoma.

Aistė Kančauskaitė 

Net 30 atsakymų į klausimus TAU:

- jei nori būti matomas internete;

- jei nori parduoti socialiniuose tinkluose;

- jei nori tobulėti; 

- nori suprasti grafinio dizaino subtilybes;

- jei nori būti pastebėtas FB, IG ir Youtube;

- jei tiesiog nori išmokti ir sužinoti kažką naujo.

Holding Phones
Registracija į nemokamą Vebinarą

Ačiū už registraciją. Vebinaro nuorodą atsiųsime renginio išvakarėse.

 

Noriu išmokti

Jei nori išmokti įvairių subtilybių apie foto įrašų kūrimą socialiniams tinklams ar video klipų redagavimą telefonu - dalyvauk mokymuose

Grafinis dizainas telefonu